Haftalık Öneriler Öneriler

Stalled (Kısa Film)

“Stalled,” Matt Black’in yazıp yönettiği bir bilim kurgu kısa filmi, zaman döngüsüne sıkışıp kalan acımasız iş adamı Pete’in hikayesini anlatıyor. Zamanın ötesinde bir gerilim sunan bu filmi seveceksiniz.

Pete, bir halk tuvaletinde tuvalet kağıdındaki garip mesaj ve kabinine bakan gözlerle karşılaştıktan sonra kendini bir zaman döngüsünde buluyor. Film, Pete’in zaman döngüsünden kurtulmak için geçmiş ve gelecek benlikleriyle iş birliği yapması gereken, hem gerilimli hem de varoluşsal bir bulmacayı içeriyor. Pete’in kibirli ve bencil tutumunun sonuçlarıyla yüzleşmesini ve kendisiyle iş birliği yapmanın zorluğunu gözler önüne seriyor. Jacob Daniels’ın etkileyici performansı ile “Stalled,” zaman yolculuğunun karmaşıklığını ve kişisel değişimin zorluklarını ustalıkla işliyor, bizi düşündürücü ve heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor.

Bilim kurgu ve gerilim türlerini sevenler için “Stalled”, kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Kısa süresiyle, yoğun ve sürükleyici bir izleme deneyimi sunuyor. Film, zaman kavramını ele alışı ve karakterin yaşadığı çarpıcı durumlarla beni etkiledi ve düşündürdü.

Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

3
1

YAZAR HAKKINDA

Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

Bir Yorum Yazın

53 + = 54