Haftalık Öneriler Öneriler

Chaos Walking

A Monster Calls filminin senaristi Patrick Ness‘in The Knife of Never Letting Go adlı genç yetişkin romanından uyarlanan Chaos Walking‘in yönetmen koltuğunda The Bourne Identity, Mr. & Mrs. Smith, Jumper, Edge of Tomorrow gibi filmlerle tanınan Doug Liman oturuyor. Ness’in 2008 tarihli romanı, Türkiye’de Umut Bıçağı adıyla yayımlanmıştı.

The Hunger Games, Divergent ve The Maze Runner gibi bilimkurgu türüne yakın duran genç yetişkin romanlarının izinden giden Chaos Walking, insanların birbirlerinin düşüncelerini duyabildiği bir dünyada yaşayan Todd ve Viola’nın maceralarını konu alıyor. Bu dünyada büyük bir felaketin tüm kadınları yok ettiği öğretilerek büyütülen Todd, bir gün Viola ile karşılaşınca sadece gördüğü ilk kadınla değil, düşüncelerini duyamadığı ilk insanla da tanışmış oluyor. Bu karşılaşma Todd ve Viola’yı dünyaları hakkında birçok gerçeği öğrenecekleri bir maceranın içerisine sürüklüyor.

Oyuncu kadrosunda Daisy Ridley ve Tom Holland’a Cynthia Erivo, Mads Mikkelsen, Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Demián Bichir gibi isimler eşlik ediyor.

Kaynak:
Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

YAZAR HAKKINDA

Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

Bir Yorum Yazın

14 + = 15