Öneriler

Brand New Cherry Flavor

Todd Grimson’ın romanından uyarlanan dizinin yaratıcıları “Channel Zero” senaristleri Lenore Zion ve Nick Antosca. Antoloji korku serisi Channel Zero’nun yaratıcılığını ve Hannibal’ın yapımcılığını üstlenen Nick Antosca, yeni projesi “Brand New Cherry Flavor” ile karşımıza çıkıyor. Dinamik korku hikayeleriyle efsaneler yaratan Antosca’nın bizleri yepyeni (cin, lanet, cadı, yaratık benzeri) bir yolculuğa çıkardığı aşikar.

Netflix’e 13 Ağustos Cuma(13. cuma olması ironik :)) gelen bu 8 bölümlük mini dizi, orijinal korku dizisi boşluğunu hakkıyla dolduran bir iş. Yapım, bolca David Lynch ve David Cronenberg esintileri içeriyor.

Uzun zamandır yaratık, işkence, lanet, büyü ve seks ögeleriyle bu kadar dolu olan ve görsel olarak bu kadar iğrençlik barındıran bir dizi izlememiştim.

Brand New Cherry Flavor Konusu

Lisa N. Nova (Rosa Salazar) ilk filmini yönetmek için Los Angeles’a gelir. Ancak yanlış kişiye güvenip sırtından bıçaklanınca her şey ters gider ve rüya proje bir kabusa dönüşür. Bu kabusta zombiler, kiralık katiller, doğaüstü kedi yavruları ve insanlara lanet etmeyi seven gizemli bir dövme sanatçısı var. Ve Lisa’nın hayatta kalabilmesi için kendi geçmişinden bazı sırları çözmesi gerekecek.

İyi bir İnceleme: POPGEK 

Kaynak:

Netflix

Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

YAZAR HAKKINDA

Gizem Akın

Bana bu kimliği yaz deseniz, birinci tekille yazılmış sıkıcı bir durum öyküsü yazarım. Anlat deseniz, anlatamam.

Bir Yorum Yazın

+ 49 = 57